50USC3300MEFCSN20X35
CAP ALUM 3300UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
50USC3300MEFCSN
50USC3300MEFCSN20X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 50USC3300MEFCSN20X35, 3300 µF kapasitesi ve 50V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In paket türüne sahip olan bu kondansatör, through-hole montaj uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile belirtilen değeri sağlayan komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 2.7715 A ve 120 Hz'de 2.41 A ripple current değerleri ile güç kaynakları, ses sistemleri, kontrol devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda etkin şekilde kullanılabilir. Polar yapısı nedeniyle kutuplama gereksinimi vardır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.7715 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.41 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V