50USC3300MEFC20X35
CAP ALUM 3300UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
50USC3300MEFC
50USC3300MEFC20X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 50USC3300MEFC20X35, 3300µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilime sahip bu bileşen, radial snap-in montajı ile tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 85°C'de 3000 saat yaşam süresine sahiptir. 10 kHz'de 2.77A ve 120 Hz'de 2.41A ripple akımı değerleriyle AC filtrasyonu ve güç kaynakları uygulamalarında tercih edilir. ±20% kapasitans toleransı ile temel güç yönetimi, buffer devreler ve filtreleme uygulamalarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.7715 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.41 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V