50TZV33M6.3X8
CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
50TZV33M6.3X8
50TZV33M6.3X8 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 50TZV33M6.3X8, 33 µF kapasitansı ve 50V voltaj derecelendirmesi ile tasarlanmış yüzey montaj alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD radial can paketinde sunulan bu bileşen, otomotiv uygulamaları için AEC-Q200 sertifikasına sahiptir. 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür süresi ve ±20% tolerans ile belirlenmiştir. 100 kHz'de 195 mA ve 120 Hz'de 62.4 mA ripple akım kapasitesi nedeniyle güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtre uygulamalarında kullanılır. -55°C ile +105°C arasında çalışan bu kondansatör, düşük empedans değeri (680 mOhms) ile hızlı şarj/deşarj işlemleri gerektiren devreler için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 33 µF
Impedance 680 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 195 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 62.4 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V