50TZV100M8X10.5
CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
50TZV100M
50TZV100M8X10.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 50TZV100M8X10.5, 100 µF kapasitanslı 50V nominal gerilime sahip SMD alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip olup otomotiv uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sağlanan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Radial, Can paketlemede üretilen komponent, 100 kHz'de 350 mA ve 120 Hz'de 175 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. 340 mOhm impedansı ile güç kaynakları, ses devreleri ve sinyal filtreleme uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
Impedance 340 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 350 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 175 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V