50TRV820M18X16.5
CAP ALUM 820UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
50TRV820M
50TRV820M18X16.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 50TRV820M18X16.5, 820µF kapasitansına ve 50V rated voltajına sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile tasarlanmış olan bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 10000 saat ömür süresi garantisi sunmaktadır. 120 mOhms impedans değerine sahip olup, 100 kHz'de 1.3 A ve 120 Hz'de 780 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. SMD radial kutu paketlemesi ile yüksek yoğunluklu PCB tasarımlarına uygun montajı sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Impedance 120 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.3 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 780 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V