50TRV33M6.3X8
CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
50TRV33M
50TRV33M6.3X8 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 50TRV33M6.3X8, 33 µF kapasitanslı, 50V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketlemesi ile PCB'ye doğrudan monte edilebilir. 700 mOhms impedans değeri ve -40°C ~ 105°C geniş çalışma sıcaklık aralığı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 105°C'de 6000 saat yaşam süresi, 230 mA (100 kHz) ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtre devreler ve sinyali düzeltme uygulamalarında yerini bulur. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Impedance 700 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 230 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 103.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V