50TRV10M6.3X6.1
CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
50TRV10M
50TRV10M6.3X6.1 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 50TRV10M6.3X6.1, 10 µF kapasitanslı ve 50V nominal voltaja sahip yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - SMD paket türünde tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans değerine ve 5000 saatlik ömrü 105°C'de sunmaktadır. -40°C ile +105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir çalışma sağlar. 100 kHz'de 140 mA ve 120 Hz'de 63 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, ses yükselteçleri, anahtarlamalı kaynaklar ve diğer devreler için uygundur. 1 Ohm empedans değeri düşük kayıp özellikleri gösterir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Impedance 1 Ohms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 140 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 63 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V