50SVPK120M
CAP ALUM POLY 120UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
50SVPK120M
50SVPK120M Hakkında
Panasonic 50SVPK120M, 120µF kapasitanslı, 50V nominal voltaj ile çalışan yüzey montajlı alüminyum polimer kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, 20mOhm düşük ESR değeri sayesinde güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler ve filtreleme uygulamalarında kullanılmaktadır. 1000 saat ömür süresi 125°C'de garantilenmiştir. 100 kHz'de 1.35A, 120 Hz'de 67.5mA ripple akım kapasitesi ile yüksek frekanslı ve düşük frekanslı devrelerde kullanılabilir. -55°C ile 125°C arasında çalışmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 20mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 1.35 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 67.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 50 V