50SVF39M
CAP ALUM POLY 39UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
50SVF39M
50SVF39M Hakkında
Panasonic 50SVF39M, 39µF kapasitanslı 50V rated alüminyum polimer kondansatördür. Surface mount paketinde sunulan bu bileşen, düşük ESR değeri (25mOhm) sayesinde yüksek frekans uygulamalarında etkili bir şekilde kullanılır. -55°C ile 125°C arasında çalışabilen kondansatör, 1000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 100 kHz'de 1.2A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılan polimer teknolojisindeki kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 39 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 25mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 1.2 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 60 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 50 V