50SVF10M
CAP ALUM POLY 10UF 20% 50V SMD
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
50SVF10M
50SVF10M Hakkında
Panasonic 50SVF10M, 10µF kapasitansına sahip yüzey montajlı alüminyum polimer kondansatördür. 50V rated voltaj ve ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 40mΩ ESR (Equivalent Series Resistance) değeri ile düşük empedans sağlar. -55°C ile 125°C arasında çalışabilen ve 125°C'de 1000 saat ömrü bulunan bu bileşen, güç kaynakları, analog ve dijital devreler, filtre uygulamaları ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak tercih edilir. 100 kHz'de 790 mA ripple akım kapasitesi ile yüksek frekanslı uygulamalara uygundur. Radial, Can SMD paketleme ile kompakt tasarımlar gerçekleştirmeyi mümkün kılar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 40mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 790 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 39.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 50 V