50SGV100M8X10.5
CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
50SGV100M
50SGV100M8X10.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 50SGV100M8X10.5, 100 µF kapasitansı ve 50V nominal voltajı ile Surface Mount (SMD) paketinde sunulan polar alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip bu bileşen otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 276 mA ve 120 Hz'de 230 mA ripple akım yeteneğine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmektedir. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve sinyal işleme devrelerinde uygulanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 276 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 230 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V