50SEV4R7M4X5.5
CAP ALUM 4.7UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
50SEV4R7M
50SEV4R7M4X5.5 Hakkında
Rubycon 50SEV4R7M4X5.5, 4.7 µF kapasitanslı 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketlemesiyle tasarlanmış olan bu komponent, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere AEC-Q200 standardına uygun olarak tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 27 mA ve 120 Hz'de 18 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve sinyal bağlantı uygulamalarında kullanılan uygun bir seçenektir.
Applications Automotive
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 27 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V