50SEV470M16X16.5
CAP ALUM 470UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
50SEV470M
50SEV470M16X16.5 Hakkında
50SEV470M16X16.5, Rubycon tarafından üretilen 470µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile tasarlanan bu SMD bileşeni, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere AEC-Q200 standardına uygun olarak geliştirilmiştir. -40°C ile 85°C arasında çalışan ve 85°C'de 2000 saat ömür süresi olan bu kondansatör, 10 kHz'de 888 mA ve 120 Hz'de 740 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bileşen, güç yönetimi, filtreleme ve stabilizasyon uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 888 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 740 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V