50SEV33M8X10.5
CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
50SEV33M
50SEV33M8X10.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 50SEV33M8X10.5, 33 µF kapasitanslı, 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD radial can paketinde sunulan bu bileşen, otomotiv uygulamaları için AEC-Q200 sertifikasyonuna sahiptir. -40°C ile 85°C arası çalışma sıcaklığına uygun olup, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi vermektedir. ±20% tolerans ve 10 kHz'de 300 mA ripple current kapasitesi bulunur. Güç kaynakları, sürücü devreleri ve enerji filtreleme uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 300 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 200 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V