50SEV1M4X5.5
CAP ALUM 1UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
50SEV1M
50SEV1M4X5.5 Hakkında
Rubycon 50SEV1M4X5.5, 1 µF kapasitanslı 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface Mount (SMD) paketleme ile sunulan bu bileşen, automotive uygulamaları için AEC-Q200 sertifikasına sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi vermektedir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 10 kHz'de 12.6 mA ve 120 Hz'de 8.4 mA ripple akım değerlerine sahiptir. Otomotiv sistemlerinde, anahtarlamalı güç kaynakları, sinyal filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications Automotive
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 12.6 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.4 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V