50SEV10M5X5.5
CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
50SEV10M
50SEV10M5X5.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 50SEV10M5X5.5, 10 µF kapasitanslı, 50 V nominal voltajda çalışan surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikalı bu bileşen, otomotiv uygulamaları için tasarlanmış olup, -40°C ile 85°C arasında güvenli çalışma sağlar. 2000 saatlik ömür ömrü 85°C'de garantidir. Radial, Can - SMD paket türünde sunulan kondansatör, yüksek frekans (10 kHz) uygulamalarında 45 mA, düşük frekans (120 Hz) uygulamalarında 30 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% toleranslı bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 45 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 30 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V