50RX301000M16X31.5
CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
50RX301000M16X31.5
50RX301000M16X31.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 50RX301000M16X31.5, 1000µF kapasitansa ve 50V nominal gerilim değerine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 standardını karşılayan bu bileşen, otomotiv uygulamalarında güç kaynağı filtrelemesi, sinyal düzeltme ve geçici voltaj ani değişimlerinin hafifletilmesi gibi işlevlerde kullanılır. Through-hole montajına uygun olan kondansatör, -40°C ile 130°C arasında çalışabilir ve 130°C'de 4000 saat ömür garantisine sahiptir. 37 mOhms empedansı ve ±20% toleransı ile yüksek akım uygulamalarında kullanıma uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 1000 µF
Impedance 37 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 130°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 130°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 2.18 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.635 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V