50PX47MEFCTA6.3X11
CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
50PX47MEFCTA
50PX47MEFCTA6.3X11 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 50PX47MEFCTA6.3X11, 47 µF kapasitansa sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltajda çalışan bu bileşen, -55°C ile +105°C arasında geniş bir sıcaklık aralığında kullanılabilir. 1000 saat ömür garantisi ile 105°C'de dayanıklı bir performans sunar. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan monte edilir. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 172,5 mA, 120 Hz'de 115 mA'dir. ±20% toleranslı bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri, timing uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devreler gibi birçok uygulamada kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 172.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 115 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V