50PX3300MEFCCC18X35.5
CAP ALUM 3300UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
50PX3300MEFCCC
50PX3300MEFCCC18X35.5 Hakkında
Rubycon 50PX3300MEFCCC, 3300 µF kapasitanslı, 50V nominal gerilimli radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenmek için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömürlü tasarımla dayanıklı performans sağlar. Yüksek frekans ripple akımı 2.047 A @ 10 kHz ve düşük frekans ripple akımı 1.78 A @ 120 Hz kapasitesiyle güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı gereği doğru polarite bağlanması gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.047 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.78 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V