50PX100MEFC8X11.5
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
50PX100MEFC
50PX100MEFC8X11.5 Hakkında
Rubycon 50PX100MEFC8X11.5, 100 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltajında çalışmak üzere tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devresi ve sinyal işleme sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. ±20% toleransı ile belirtilen kapasitans değerini sunar. Through-hole montajına uygun olan komponent, -55°C ile 105°C arası geniş çalışma sıcaklık aralığında ve 105°C'de 1000 saatlik ömür garantisinde tasarlanmıştır. 10 kHz'de 240 mA ve 120 Hz'de 200 mA ripple akım özelliği bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 240 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 200 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V