50PK33MEFC5X11
CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL TH
Seri / Aile Numarası
50PK33MEFC5X11
50PK33MEFC5X11 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 50PK33MEFC5X11, 33 µF kapasitansı ve 50V rated voltage'a sahip radial through-hole alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile sağlanan bu komponenet, -40°C ile 85°C arasında çalışmakta ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi vermektedir. 10 kHz'de 195 mA ve 120 Hz'de 130 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 195 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 130 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V