50PK2.2MEFCT15X11
CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
50PK2.2MEF
50PK2.2MEFCT15X11 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 50PK2.2MEFCT15X11, 2.2 µF kapasitansına ve 50V rated voltaja sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen ve 85°C'de 2000 saatlik ömrü bulunan kondansatör, through-hole montaj tipine uygun olarak PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. 10 kHz'de 34.5 mA ve 120 Hz'de 23 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynağı uygulamaları, filtre devreleri ve sinyal işleme sistemlerinde kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Discontinued at Digi-Key
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 142.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 95 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V