50PK2200MEFC16X35.5
CAP ALUM 2200UF 20% 50V RAD TH
Seri / Aile Numarası
50PK2200MEFC
50PK2200MEFC16X35.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 50PK2200MEFC16X35.5, 2200µF kapasitanslı, 50V rated voltaj ile çalışan radyal Through Hole alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, -40°C ile 85°C arasında güvenli şekilde çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunar. Polar yapısı nedeniyle doğru yönlendirilmesi gerekmektedir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrol devreleri ve DC filtrasyonu gibi alanlarda kullanılır. Radial Can paket tipi sayesinde PCB'ye kolay montajlanabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V