50PK1MEFC5X11
CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
50PK1MEFC5
50PK1MEFC5X11 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 50PK1MEFC5X11, 1 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V voltaj ile derecelendirilmiş bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan entegre edilebilir. -40°C ile 85°C arasında işletme sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% toleransı ile üretilen komponent, 10 kHz'de 19,5 mA ripple akımı kapasitesine ve 120 Hz'de 13 mA ripple akımına sahiptir. Analog devreler, güç kaynakları, filtreleme ve timers gibi uygulamalarda tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V