50PK10MEFC5X11
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
50PK10MEFC5X11
50PK10MEFC5X11 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 50PK10MEFC5X11, 10 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ve ±20% toleransta tasarlanmıştır. Through Hole montaj tipine uygun radial can paketinde sunulur. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 90 mA ripple akım taşıyabilir. Genel amaçlı elektronik uygulamalarda, ses amplifikatörleri, güç kaynakları ve sinyal işleme devrelerinde kullanılır. Aktif ve kolaylıkla temin edilebilir durumundadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 90 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 60 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V