50NXA22MEFC6.3X11
CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
50NXA22MEFC
50NXA22MEFC6.3X11 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 50NXA22MEFC6.3X11, 22 µF kapasitansa sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilime ve ±20% toleransa sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj türüne sahip olan kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 1000 saatlik ömür süresi garantiler. 10 kHz'de 66 mA ve 120 Hz'de 44 mA ripple akımı taşıyabilir. Bi-polar yapıda olan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreler ve sinyal işleme devreleri gibi uygulamalarda kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 66 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 44 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V