50MXC5600MEFC25X40
CAP ALUM 5600UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
50MXC5600MEFC
50MXC5600MEFC25X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 50MXC5600MEFC25X40, 5600 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile çalışan bu kondansatör, radial snap-in kasa tipinde through-hole montaj için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 3000 saat ömür (105°C'de) sağlar. 10 kHz'de 3.16A ve 120 Hz'de 2.75A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile +105°C arasında çalışır. Güç kaynakları, filtre devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.1625 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.75 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V