50MXC4700MEFC30X25
CAP ALUM 4700UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
50MXC4700MEFC
50MXC4700MEFC30X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 50MXC4700MEFC30X25, 4700 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltajda çalışan bu bileşen, radial montajlı snap-in paket tipiyle tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan kondansatör, -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında işletim yapar ve 105°C'de 3000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. ±20% tolerans değeriyle hassas filtre, decoupling ve energy storage uygulamalarında tercih edilir. 10 kHz'de 2.7945 A ve 120 Hz'de 2.43 A ripple current kapasitesi vardır. Through-hole montaj tipi, güç kaynakları, audio amplifikatörler ve endüstriyel kontrol devreleri gibi uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.7945 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.43 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V