50MXC4700MEFC25X35
CAP ALUM 4700UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
50MXC4700ME
50MXC4700MEFC25X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 50MXC4700MEFC25X35, 4700 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile tasarlanmış olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Radial, Can - Snap-In paket tipi sayesinde Through Hole montajına uygun olup, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 3000 saatlik yaşam süresi garantisi ile endüstriyel ve tüketici uygulamalarında, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devrelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. ±20% tolerans ve 10 kHz'de 2.7945 A ripple current değerleri ile belirtilen özelliklere sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.7945 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.43 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V