50MXC3300MEFC25X30
CAP ALUM 3300UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
50MXC3300MEFC
50MXC3300MEFC25X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 50MXC3300MEFC25X30, 3300µF kapasitansı ve 50V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt lehimlenir. Radial, Can - Snap-In paket yapısı sayesinde hızlı ve kolay takılabilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerance ve 10 kHz'de 2.2655 A ripple current özelliği ile güç kaynakları, ses sistemleri, motor kontrol devreleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.2655 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.97 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V