50MS74.7MEFC4X7
CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
50MS74.7MEFC4X
50MS74.7MEFC4X7 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 50MS74.7MEFC4X7, 4.7 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V dereceli bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through-hole montaj tipi ile doğrudan PCB'ye lehimlenir. 85°C'de 1000 saat ömür garantisi, 10 kHz'de 36 mA ve 120 Hz'de 24 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Analog devre tasarımı, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 36 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 24 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V