50MS510MEFC6.3X5
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
50MS510MEFC
50MS510MEFC6.3X5 Hakkında
Rubycon üretimi 50MS510MEFC6.3X5, 10 µF kapasitansyonlu ve 50V voltaj ratingine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipiyle PCB'lere direkt monte edilmek üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında çalışır. -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında işletim yapabilir. 85°C'de 1000 saat yaşam süresi belirtilmiş olup, 10 kHz'de 46.5 mA ve 120 Hz'de 31 mA ripple akım özelliklerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, zayıf işaret işleme devrelerinde ve filtreleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 46.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 31 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V