50MH70.33MEFC4X7
CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
50MH70.33MEFC4X
50MH70.33MEFC4X7 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 50MH70.33MEFC4X7, 0.33µF kapasitansa ve 50V nominal gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans değerine sahip bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 1000 saat yaşam süresi belirtilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtrelemesi, sinyal bağlantıları ve zaman sabiti uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı nedeniyle kutupluluğuna dikkat edilmesi gerekir.
Applications General Purpose
Capacitance 0.33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V