50KXF2200MEFC30X20
CAP ALUM 2200UF 20% 50V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
50KXF2200MEFC
50KXF2200MEFC30X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 50KXF2200MEFC30X20, 2200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile tasarlanan bu bileşen, ±20% tolerans ve 3000 saat ömür (105°C'de) sunmaktadır. Through-hole montajı için radial, snap-in kasa tipi ile sağlanan kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. Yüksek frekans ripple akımı 1.84 A (10 kHz) ve düşük frekans ripple akımı 1.6 A (120 Hz) olarak belirtilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılmaya uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.84 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V