500VXK270MEFCSN35X30
CAP ALUM 270UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
500VXK270MEFCSN
500VXK270MEFCSN35X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 500VXK270MEFCSN35X30, 270µF kapasitansa sahip yüksek voltaj alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V nominal voltaj ile tasarlanmış olan bu komponent, 5000 saat ömür süresine (105°C'de) sahiptir. Through-hole montajlı radial can tipinde snap-in pakette sunulmaktadır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 10 kHz'de 2.002A, 120 Hz'de 1.43A ripple akımı taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% toleransla tedarik edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.002 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.43 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V