500VXG47MEFCSN22X25
CAP ALUM 47UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
500VXG47MEF
500VXG47MEFCSN22X25 Hakkında
Rubycon üretimi 500VXG47MEFCSN22X25, 47 µF kapasitansına sahip snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V rated voltajı ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılır. -25°C ile 105°C arasında işletim sıcaklığında, 105°C'de 5000 saat ömür süresi garantisi verir. ±20% toleransa sahip bu kondansatör, 10 kHz'de 812 mA ve 120 Hz'de 580 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalardan güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve endüstriyel kontrol devrelerine kadar geniş kullanım alanına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 812 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 580 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V