500USK820MEFCSN35X60
CAP ALUM 820UF 20% 500V SNAP
Üretici
Rubycon
Seri / Aile Numarası
500USK820MEFCSN
500USK820MEFCSN35X60 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 500USK820MEFCSN35X60, 820 µF kapasitansa ve 500V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in tipi kasa tasarımıyla through-hole montajına uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans değerine ve 3000 saatlik 85°C ömür değerine sahiptir. Yüksek ripple current kapasitesi (5.446 A @ 10 kHz) sayesinde güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde yer alabilir. -25°C ~ 85°C çalışma sıcaklık aralığında stabil performans sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.446 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.89 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V