500TXW82MEFC18X40
CAP ALUM 82UF 20% 500V RADIAL TH
Seri / Aile Numarası
500TXW82MEFC
500TXW82MEFC18X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 500TXW82MEFC18X40, 82 µF kapasitansla 500V dereceli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can paketinde tasarlanmış bu through-hole tipi bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilen kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Yüksek voltaj uygulamalarında, güç kaynakları, amplifikatörler ve endüstriyel elektronik devrelerde enerji depolama ve filtre görevi görmektedir. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplamaya dikkat edilmelidir.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V