500TXW100MEFR18X45
CAP ALUM 100UF 20% 500V RAD TH
Seri / Aile Numarası
500TXW100MEFR
500TXW100MEFR18X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 500TXW100MEFR18X45, 100 µF kapasitansa ve 500V rated voltajına sahip radyal Through Hole alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda gücü düzenleme, filtre ve enerji depolama görevlerinde kullanılır. -40°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığı sayesinde endüstriyel ve tüketici elektronik cihazlarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve motor kontrol devrelerinde uygulanabilir. RoHS uyumlu tasarımı ile modern elektronik tasarımlarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V