500MXK270MEFCSN35X30
CAP ALUM 270UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
500MXK270MEFCSN35X30
500MXK270MEFCSN35X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 500MXK270MEFCSN35X30, 270 µF kapasitanslı 500V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipi ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ve 105°C'de 3000 saatlik ömür özellikleri ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 10 kHz'de 2.1A, 120 Hz'de 1.5A ripple akım kapasitesine sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışan cihazlarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel kontrol devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V