500MXK220MEFCSN35X30
CAP ALUM 220UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
500MXK220MEFCSN
500MXK220MEFCSN35X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 500MXK220MEFCSN35X30, 220 µF kapasitanslı 500V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 3000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 1.988 A ve 120 Hz'de 1.42 A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile genel amaçlı DC filtresi, güç kaynakları, invertör, UPS ve endüstriyel elektronik uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.988 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.42 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V