500MXH68MEFCSN22X30
CAP ALUM 68UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
500MXH68MEFCSN22X30
500MXH68MEFCSN22X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 500MXH68MEFCSN22X30, 68µF kapasitansa ve 500V rated voltajına sahip radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 1.008A ve 120 Hz'de 720mA ripple current kapasitesine sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen bu bileşen, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılabilir. Through-hole montajı ile PCB'ye kolayca entegre edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.008 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 720 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V