500MXH68MEFC22X30
CAP ALUM 68UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
500MXH68MEFC
500MXH68MEFC22X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 500MXH68MEFC22X30, 68 µF kapasitansı ve 500V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile PCB üzerine hızlı takılabilir. -25°C ile +105°C arasında çalışan bu kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 1.008 A ve 120 Hz'de 720 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve audio amplifikatörlerde kullanılır. Through-hole montaj teknolojisi ile geleneksel PCB tasarımlarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.008 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 720 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V