500MXH56MEFC22X25
CAP ALUM 56UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
500MXH56MEFC
500MXH56MEFC22X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 500MXH56MEFC22X25, 56 µF kapasitanslı, 500V rated voltage ile çalışan radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ile ürün, yüksek frekans uygulamalarında 882 mA (10 kHz) ve düşük frekans uygulamalarında 630 mA (120 Hz) ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan entegre edilebilen bu komponent, güç kaynakları, filtre devreleri, ses amplifikatörleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 882 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 630 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V