500MXH390MEFC35X50
CAP ALUM 390UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
500MXH390MEFC
500MXH390MEFC35X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 500MXH390MEFC35X50 modeli, 390µF kapasitans değerine sahip 500V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial kutu kütüphanesi ile Through Hole montajı destekler. ±20% tolerans ve 105°C'de 2000 saat yaşam ömrüne sahiptir. -25°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılan bu kondansatör, 10 kHz'de 2.786 A ve 120 Hz'de 1.99 A ripple akımı kaldırabilir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.786 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.99 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V