500MXH330MEFCFA30X50
CAP ALUM 330UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
500MXH330MEFCFA
500MXH330MEFCFA30X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 500MXH330MEFCFA30X50, 330µF kapasitansına ve 500V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanan bu radyal snap-in kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 2000 saatlik ömrü 105°C'de mevcuttur. ±20% tolerans değerine sahip olan ürün, 10 kHz'de 2.534A ve 120 Hz'de 1.81A ripple akım kapasitesiyle güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.534 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.81 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V