500MXH180MEFC25X45
CAP ALUM 180UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
500MXH180MEFC
500MXH180MEFC25X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 500MXH180MEFC25X45, 180 µF kapasitans değerine ve 500 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In paket tipi ile through hole montajına uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve -25°C ~ 105°C işletme sıcaklık aralığında 2000 saat ömür süresi ile tasarlanmıştır. 10 kHz'de 1.834 A ve 120 Hz'de 1.31 A ripple current kapasitesine sahiptir. Power supply filtreleme, güç dönüştürücüler, yüksek gerilim uygulamaları ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.834 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.31 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V