500MXH150MEFC35X25
CAP ALUM 150UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
500MXH150MEFC
500MXH150MEFC35X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 500MXH150MEFC35X25, 150 µF kapasitansında ve 500 V rated voltajında radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montajlı bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% toleransa sahip komponen, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat yaşam süresi garanti etmektedir. 10 kHz'de 1.526 A ve 120 Hz'de 1.09 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynağı filtreleme, EMI süppresyonu ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.526 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.09 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V