500MXH150MEFC30X30
CAP ALUM 150UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
500MXH150MEFC
500MXH150MEFC30X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 500MXH150MEFC30X30, 150 µF kapasitansyona ve 500V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% toleransa sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. 10 kHz'de 1.582 A ve 120 Hz'de 1.13 A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.582 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.13 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V