500MXH100MEFC25X30
CAP ALUM 100UF 20% 500V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
500MXH100MEFC
500MXH100MEFC25X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 500MXH100MEFC25X30, 100 µF kapasitansı ve 500 V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt olarak monte edilir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip bu kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür süresine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiş olup, 10 kHz'de 1.26 A ve 120 Hz'de 900 mA ripple current kapasitesine sahiptir. İçyapısında polar elektrolit bulunur. Power supply devreleri, filtering uygulamaları ve yüksek voltaj devrelerinde tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.26 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 900 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V